čtvrtek 24. března 2011

Scent of Spring QP postcards


Are you in a hurry with preparing special spring or Easter postcards? With my newest quickpages you´ll have it done in a minute.
Scent of Spring QP postcards A6 (created with my Scent of Spring kit and Scent of Spring Ready to use) are 4 spring/Easter postcards - quick pages (png) in format A6. All postcards are double sided. Three of them are only in version without text, one is in 3 versions - without text, with English and with Czech Easter greeting. As usual, it will be on sale for first 3 days (from Friday 25th to Monday 28th) at MScraps.

Rádi byste poslali příbuzným originální jarní pohlednice, ale máte málo času? Moje nové quick pages Scent of Spring QP postcards A6 (vytvořené z materiálu ad77design: Scent of Spring kit a Scent of Spring Ready to use) budou pro vás ideální! V balíčku naleznete 4 druhy šablon pro pohlednice ve formátu A6 (v PNG, jen dosadíte fotku, popř. dopíšete text), všechny oboustranné. Tři druhy jsou jen v beztextové verzi, jedna je kromě beztextové verze i ve verzích s velikonočním pozdravem (česky i anglicky). Pohlednice jsou jen pro osobní využití, nelze využít komerčně. Za korunky můžete koupit na Scrapuj.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat